Виробник - WIX
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 182 мм
Висота - 62 мм
Зовнішній діаметр – 232 мм
Форма – кругла
Для автомобілів Abarth Fiat FSO IZH Lada Lancia Morgan Moskvich Seat ZAZ
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 182 мм
Висота - 62 мм
Зовнішній діаметр – 232 мм
Форма – кругла
Для автомобілів Abarth Fiat FSO IZH Lada Lancia Morgan Moskvich Seat ZAZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6395 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 182 мм |
| Зовнішній діаметр | 232 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ІЖ, Москвич, Seat, ЗАЗ, Fiat, Lancia |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2717, Slavuta, Orbita, 124, 131, 2125, Polonez, 427, 1500-2300, 1500, Aslk 2137, 412, Aslk 2140, Tavria, Ritmo, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, Oka, 2140, 125P, 132P, Nadeschda, Argenta, Ronda, 132, Kalinka, Beta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




