Виробник - WIX
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 68 мм
Висота - 221 мм
Зовнішній діаметр – 136 мм
Форма – кругла
Для автомобілів Audi Seat Skoda Volkswagen
Характеристики:
Внутрішній діаметр – 68 мм
Висота - 221 мм
Зовнішній діаметр – 136 мм
Форма – кругла
Для автомобілів Audi Seat Skoda Volkswagen
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9756 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 221 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Tiguan, Superb, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





