Виробник - WIX
Ширина - 277 мм
Довжина - 315 мм
Висота - 70 мм
Для автомобілів Mercedes, Volkswagen
Ширина - 277 мм
Довжина - 315 мм
Висота - 70 мм
Для автомобілів Mercedes, Volkswagen
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6342 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 277 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




