Виробник - WIX
Ширина - 235 мм
Довжина – 297 мм
Висота - 42 мм
Для автомобілів Opel, Vauxhall
Моделі Opel Astra Classic II, Opel Astra G / Cabrio / Coupe (Astra II), Opel Astra H (Astra III), Opel Speedster, Opel Zafira I, Opel Zafira II, Opel Zafira III, Vauxhall Astra-G, Vauxhall Astra-H , Vauxhall Speedster, Vauxhall Zafira I, Vauxhall Zafira II
Ширина - 235 мм
Довжина – 297 мм
Висота - 42 мм
Для автомобілів Opel, Vauxhall
Моделі Opel Astra Classic II, Opel Astra G / Cabrio / Coupe (Astra II), Opel Astra H (Astra III), Opel Speedster, Opel Zafira I, Opel Zafira II, Opel Zafira III, Vauxhall Astra-G, Vauxhall Astra-H , Vauxhall Speedster, Vauxhall Zafira I, Vauxhall Zafira II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6214 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 235 мм |
| Сумісність з моделлю | Speedster, Astra, Zafira, Niva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




