Фільтр-патрон повітряний Bosch
Ширина 206 мм
Довжина 257,5-258 мм
Висота 51 мм
Підходить для автомобілів Citroen Mitsubishi Peugeot
Ширина 206 мм
Довжина 257,5-258 мм
Висота 51 мм
Підходить для автомобілів Citroen Mitsubishi Peugeot
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400353 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 257.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Mitsubishi |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206 мм |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Outlander, 4008, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




