Виробник - WIX
Ширина - 203 мм
Довжина – 213 мм
Висота – 40 мм
Для автомобілів Chevrolet, Daewoo, ZAZ
Ширина - 203 мм
Довжина – 213 мм
Висота – 40 мм
Для автомобілів Chevrolet, Daewoo, ZAZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6250 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ, Chevrolet, Daewoo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 203 мм |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nexia, Sens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




