Виробник - Mahle
Ширина - 276.5 мм
Довжина – 315 мм
Висота - 70.3 мм
Для автомобілів Mercedes, Volkswagen
Моделі: Mercedes V-class, Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Volkswagen LT
Ширина - 276.5 мм
Довжина – 315 мм
Висота - 70.3 мм
Для автомобілів Mercedes, Volkswagen
Моделі: Mercedes V-class, Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Volkswagen LT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX511/1 |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 277 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





