ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ АВТОМОБІЛІВ TOYOTA
TOYOTA RAV4 III Off-Road (XA30) (06.2005 - 12.2013)
TOYOTA RAV4 IV Off-Road (XA40) ( 12.2012 - ...)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH CAF100874P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 239 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴





