Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BO 1987429404 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 344.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴




