Виробник - BOSCH (Німеччина)
Каталоговий номер - 1457433714
Виконання фільтра - Фільтр-патрон
Довжина - 364 мм
Ширина - 185 мм
Висота - 50 мм
OE-артикули
AUDI 1J0 129 620,
SEAT 1J0 129 620,
SKODA 1J0 129 620,
VW 1JO129620, 1J0 129620,
Застосовність
AUDI A3 (8L1), TT (8N3), TT Roadster (8N9),
SEAT LEON (1M1), TOLEDO II (1M2),
SKODA OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5),
VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV Van (1J1), GOLF IV Variant (1J5), GOLF V (1K1), GOLF VAN IV Variant (1J5), NEW BEETLE ( 9C1, 1C1), NEW BEETLE Кабріолет (1Y7),
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | (BO 1457433714) |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50.3 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴




