Газонокосарка Vitals Master EZP-383jb є моторизованим виробом, призначеним для скошування трави на лузі, присадибній ділянці, в саду, в сквері, парку і т.д. Газонокосарка Vitals Master EZP-383jb, має сучасний дизайн, економічна, надійна в роботі, проста у користуванні та обслуговуванні. За своєю конструкцією газонокосарка відноситься до простих класичних механізмів, основою якої є електричний двигун, що забезпечує газонокосарці високу продуктивність роботи. Важливою перевагою електричної газонокосарки в порівнянні з бензиновою є простота включення та обслуговування виробу, відсутність вихлопних газів та парів бензину. Електрична газонокосарка набагато економніша, ніж бензиновий аналог.
Особливості газонокосарки Vitals Master EZP-383jb
безщітковий двигун;
центральне регулювання висоти скошування;
5 рівнів висоти скошування;
комбінований короб для трав;
індикатор заповнення коробки для трави;
великі колеса;
можливість від'єднання рукоятки оператора;
низький рівень шуму;
висока екологічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 65 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
- Ціна: 6 256 ₴










