Акумуляторна батарея, перезаряджається 12 В, 9 АН для ДБЖ
Тип батареї: AGM
Номінальна напруга, В: 12
Максимальний струм розряду, А: 135
Максимальний струм заряду, А: 2.25
Саморозряд (при 25 ° C від початкової ємності за рік): 40%
Номінальна робоча температура, ° C: 25
Робочий діапазон температур, ° C: від -20 до +50
Тип клем: F2
Довжина, мм: 151
Ширина, мм: 65
Висота, мм: 95
Повна висота, мм: 101
Вага (кг): 2.5
Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 120 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴



