Ящик INTERTOOL BX-0125 - порівняно невеликий з габаритами: 318*175*131 мм 13". Легкий, багатофункціональний ящик призначений для зберігання та транспортування дрібних деталей, інструментів. Виготовлений з ударостійкого пластика, надійно закривається на пластиковий замок, оснащений знімним лотком для дрібного інструменту, який часто використовується у роботі. У верхній частині кришки ящика розташований об'ємний органайзер з прозорою кришкою для зберігання різних дрібниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.625 кг |
| Висота | 131 мм |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


