Газонокосарка одягнена в міцний поліпропіленовий корпус, укріплений додатковими ребрами жорсткості. На верхній частині розташована додаткова рукоятка для більш зручного пересування пристрою. Зручна, з комфортним захопленням, рукоятка П-образного типу містить на собі основні елементи управління, завдяки чому забезпечується повний контроль над процесом скошування. Невисокий рівень видаваного шуму, не завдасть вам дискомфорту, і не буде відволікати від роботи. Незважаючи на те, що техніка не є самохідної, також ви не знайдете в ній реверсного ходу, але вона досить маневрена і проста в управлінні.
Крім цього, газонокосарка оснащена досить містким пластиковим травосборником на 35 літрів, що робить його прекрасним обладнанням для площ до 250-300 м.кв. Доброю продуктивності сприяє ріжучий система з шириною захвату 320 мм. Також є можливість вибору необхідного рівня зрізу трави по трьох положень - 25, 40 і 55 мм. Також варто відзначити невеликі розміри і вага пристрою (9 кг), що дозволяє не тільки з легкістю переміщати пристрій, але і залишати на зберігання в будь-якому зручному для вас місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 3 300 ₴


