Газонокосарка Grunhelm A400 має зручну в експлуатації і обслуговуванні конструкцію, яка допоможе обробляти досить великі ділянки, допомагаючи без зайвих зусиль і витрат часу підтримувати на них красивий доглянутий газон. Grunhelm A400 працює на основі чотиритактного одноциліндрового двигуна, потужністю 3,0 к.с., економно витрачає паливо у вигляді бензину. Також в ньому встановлена ефективна ріжучий система, в якість якої пропонується гострий і зносостійкий металевий ніж, що забезпечує ширину захвату 40 см, при висоті скошування 20-65 мм, з можливістю вибору трьох ступенів. Є в Grunhelm A400 місткий жорсткий травосборник об'ємом 40 л, а також зручна функція мульчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 146 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴






