Бетономішалка Orange СБ 8160П - надійний високоякісний інструмент побутового класу. Призначена для приготування бетонної суміші і будівельних розчинів шляхом їх механічного перемішування. Без бетономішалки не обходиться не одне будівництво. Це, по істині, незамінний і надійний помічник! В дію апарат приводиться від електромотора потужністю 650Вт і харчується від побутової мережі напругою 220В. Тип приводу - класичний, венцових. Ємність бака складає 160л, а обсяг готової суміші - 120л. Конструкція моделі СБ 8160П виконана з надійних сталевих деталей і має запас міцності. Завдяки наявності в мішалці транспортувальні коліс, переміщення її по будмайданчику - абсолютно не складне завдання. Купуючи бетономішалку ТМ "Orange", Ви отримуєте високу надійність, тривалий термін експлуатації і гарантію якості. ОСОБЛИВОСТІ: конструкція рами зі сталі надійний чавунний вінець швидке приготування суміші перекидний колесо оснащене фіксатором можливість працювати на дві сторони оптимальна потужність двигуна під обсяг бака ОБЛАДНАННЯ: бетономішалка Orange СБ 8160П; транспортувальні колеса; Інструкція з експлуатації; картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orange |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм бака бетономішалки | 160 л |
| Об'єм готової суміші | 120 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴


