Опис
Бетономішалка Сталь БСТ-160 - це досить популярна модель з хорошими технічними характеристиками, яка відмінно впорається із завданнями змішування розчинів і сумішей, об'ємом до 120 л. Сталь БСТ-160 має все необхідне для стабільної та ефективної роботи - це міцна стійка конструкція, сталевий бак, об'ємом в 160 л, чавунний вінець і електродвигун, потужністю в 0,65 кВт, що працює від мережі електроживлення. Також в цій моделі передбачено наявність коліс для зручності перенесення і наявність розвантажувального механізму. Працює дана модель з гравітаційним принципом змішування. Варто відзначити, що габаритні розміри Сталь БСТ-160 відповідають 77,5х67х47 см, при його вазі в 51,6 кг. згорнути
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм бака бетономішалки | 160 л |
| Об'єм готової суміші | 120 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51.6 кг |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 776 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
- Ціна: 8 500 ₴


