Бетонозмішувач Forte EW7150 — професійний інструмент, який характеризується своєю надійністю та якістю приготування суміші. Наявність транспортувальних коліс робить роботу з бетонозмішувачем максимально комфортною, а потужність двигуна 550 Вт зробить готову суміш за рекордно малий проміжок часу. Бетонозмішувач Forte EW7150 — це завжди висока якість приготування суміші та довгий термін експлуатації, завдяки якісним виготовленим міцним деталям і металевій конструкції.
Особливості:
- Сталева конструкція рами
- Компактність і мобільність
- Обприскувальне колесо обладнане фіксатором
- Оптимальна потужність двигуна під місткість бака
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Об'єм готової суміші | 85 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48.6 кг |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴


