Електрична бетонозмішувач VITALS CM 125a спеціально розроблена для виконання побутових і професійних робіт для приготування бетонних сумішей, будівельних розчинів і перемішування будматеріалів. Ця модель обладнана електричним двигуном, потужністю 550 Вт, яке здійснює 28-30 об/хв. Напруга мережі становить 230 В (50 Гц). Об'єм барабана 125 л дає змогу за один замішувати суміші об'ємом 105 л. Для зручного навантаження та вивантаження бетонозмішувач VITALS CM 125a має спеціальний важіль-штурвал, який допоможе спрямувати бак у потрібному напрямку, зафіксувати або перевертати його. Венцева бетонозмішувач — це винятково висока якість приготування суміші та довгий термін експлуатації, завдяки високоякісно виготовленим міцним деталям і металевій конструкції. Зручне переміщення будівельного агрегата по робочій поверхні здійснюється за допомогою встановлених коліс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Об'єм бака бетономішалки | 125 л |
| Об'єм готової суміші | 105 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.55 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 916 ₴


