У комплект входить:
- Бензопила ланцюгова Start Pro SCS-4050E/1
- Шина 16"
- Ланцюг 16"
- Упор зубчастий
- Гвинти для кріплення упору
- Ключ свічковий
- Плоска викрутка
- Повітряний фільтр
- Захисний кожух
- Ємність для приготування паливної суміші
- Інструкція по експлуатації (гарантійний талон)
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Індикаторна потужність , Вт | 1900 |
| Довжина шини , см | 40.7 |
| Робочий об'єм двигуна , см3 | 52 |
| Максимальне число обертів ланцюга , об/хв | 9500 |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Об'єм паливного баку , л | 0.55 |
| Об'єм масляного баку , л | 0.26 |
| Легкий старт | Так |
| Праймер (підкачка палива) | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Покращена система запалювання | Так |
| Низький рівень шуму і вібрації | Так |
| Автоматичне змащення ланцюга | Так |
| Розбірна зірка | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмування ланцюга | Так |
| Висока продуктивність | Так |
| Збалансована конструкція | Так |
| Трьохсекційний кований колінвал | Так |
| Швидка та ефективна робота | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага брутто , кг | 6.3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.3 кг |
| Длина шины | 407 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 9500 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Праймер | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴









