Пила ланцюгова акумуляторна CS-20BLS Forte
Акумуляторна ланцюгова пила призначена для розпилювання деревини та обпилювання гілок у саду. Електропила призначена для роботи за температури довкілля від -10°С до +35°С і відносної вологості повітря до 80%.
Особливість
- Подвійний перемикач запуску
- Кришка ланцюгового пототна
- Світловий індикатор заряду акумулятора
- Масляний насос, панель безпеки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.37 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 200 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴


