Редуктор тиску води SD Forte 1' виконаний із високоякісної латуні з нікельованим покриттям, витримує тиск до 25 бар.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Максимальное рабочее давление | 25 МПа |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴






