Змішувач для душу Kroner KRM Odra - C050 - це втілення стилю і функціональності. Завдяки гладкій і блискучій поверхні у хромованому кольорі, він привносить сучасний блиск до вашого інтер'єру. Виготовлений з високоякісного силуміну, змішувач гарантує довговічність та стійкість. Картриджний механізм змішування забезпечує плавне регулювання температури. Змішувач має круглу форму лійки. Настінний монтаж зберігає простір. Змішувач Kroner поєднує в собі естетику і практичність, створюючи ідеальний аксесуар для вашої душової кабіни.
Комплектація: Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн, кріплення, інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kroner |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Хром |
| Материал | Латунь |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Силумин |
| Монтаж | Настенный |
| Поверхность | Глянцевая |
| Покрытие | Хром |
| Назначение смесителя | Для душа |
| Состояние | Новое |
| Тип подводки | Жесткая |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Встроенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 140 мм |
| Глубина | 135 мм |
| Длина шланга | 150 см |
| Диаметр керамического картриджа | 40 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
| Комплектация | |
| Душевой шланг | Да |
| Лейка | Да |
| Держатель для душевой лейки | Да |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴









