Проточний водонагрівач Kroner KRM Volt – CW191MDS з дисплеєм – ефективний пристрій для нагрівання води. Варіація кольору, хром та білий, надає сучасного вигляду інтер'єру. Забезпечується зручне підключення завдяки діаметру 1/2”. Завдяки номінальній потужності 3 кВт швидко нагріває воду, що забезпечує комфортне використання будь-якої пори дня. Дисплей дозволяє легко налаштовувати температуру та контролювати процес нагрівання. Економте час та енергію з проточним водонагрівачем Kroner KRM Volt - CW191MDS
Комплектація:
Кран, шланг для душа (1500 мм), дівертор, лійка для ручного душа, кріплення, інструкція.
Захист від перегріву
Дисплей. Регулювання потоку води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kroner |
| Страна производитель | Китай |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 310 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴








