- Країна виробник Китай
- Тип корпусу Європейський
- Полярність "+" праворуч, R+
- Довжина, мм. 114
- Ширина, мм. 71
- Висота, мм. 88
- Артикул HCOG-4-1
- Бренд Outdo
- Ємність, Ah 4
- Виконання Необслуговуваний
- Призначення Мото техніка
- Напруга, 12
- Технологія акумулятора GEL
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUTDO |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип мототехники | Мопед, Мотороллер, Скутер, Мотоцикл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 88 мм |
| Длина | 114 мм |
| Ширина | 71 мм |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴




