Бензопила ланцюгова Procraft K300S + Олива Procraft для ланцюга 1 л + Олива Procraft моторна 2-тактна 1 л
- В наличии
- Код: 85586
3 570 ₴
Бензопила моделі Procraft K300S має можливості пилки і сучкоріза, тому з її допомогою можна виконувати будь-яку роботу з деревом. Агрегат підходить для розпилювання деревини на висоті, формування крони, видалення зайвих насаджень.
Особливості пили Procraft K300SГоловні відмінності бензопили даної моделі:
- ланцюг змащується автоматично;
- поліпшена система охолодження двигуна;
- паливо витрачається економно.
Подвійний вихлоп знижує навантаження на мотор, тим самим продовжуючи термін його служби. Невеликі розміри і легка вага дозволяють без перенапруги утримувати пристрій і працювати в умовах обмеженого простору.
Основні характеристикиУ комплекті з агрегатом йде ланцюг, чохол, бак для змішування палива і масла, набір для догляду за пристроєм. Агрегат оснащений двотактним двигуном. Крок ланцюга становить 3/8, вага 4 кг, 1 циліндр. Об'єм двигуна 25 см3, потужність - 1,1 кВт. Місткість бака складає 230 мл.
Це інструмент професійного класу, тому відрізняється безпекою використання. Перед початком експлуатації необхідно провести обкатку. При використанні якісного бензину і масла гарантований довгий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Длина шины | 300 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 11500 об/мин |
| Объем масляного бака | 160 мл |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 230 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 28 куб. см |
| Мощность двигателя | 1.2 л. с. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 570 ₴











