DK JNS-05PVC - Домкрат гідравлічний
Гідравлічний домкрат DK JNS-05 - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання і фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель JNS-05 пляшкового типу, має максимальну вантажопідйомність 5тонни, що цілком достатньо для легкового автомобіля чи мікроавтобуса. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 380мм і висота підхоплення 195мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи. Подовжена металева приводная ручка, складаний конструкції, передає посилення на нагнітає насос, де нагнітається робоча рідина, яка забезпечує плавний хід при здійсненні підйому і опускання вантажу. Конструкція домкрата представлена в формі пляшки, корпус якого виконаний з міцного металу. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, для запобігання процесу корозії металу і забезпечує тривалий термін служби пристрою. Завдяки широкій опорній поверхні, домкрат досить стійкий і захищений від бокового ковзання. У комплекті йде пластиковий кейс для зручного зберігання і перевезення.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 5тонни
• Хороша висота підйому 380мм, висота підхоплення 195мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Плавність ходу при підйомі
• Відносно мала посилення
• Висока надійність і стійкість конструкції
• Фіксація вантажу на заданій висоті
• Точність гальмування
• Тривалий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дорожная карта |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 5000 кг |
| Высота подъема | 380 мм |
| Высота подхвата | 195 мм |
| Собственный вес | 3.2 кг |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 150 ₴




