Електрична газонокосарка Кентав еГК-1432д - Один відомий німецький виробник Einhell має надійний пристрій для проведення якісних стрибків трави на газоні, придомових територіях, на дорожніх ділянках і скавуванні бур’янів. Артикул для Замовка - 158792
Основні привілеї Кентавр ЕГК-1432д :
- Пристрій оснащений потужним двигуном на 1000 Вт, який здатний задавати швидкість обертового моменту до 3400 об/мін, що забезпечує якість стрижки зелених газонів.
- Виготовлення твердих бур’янів і густих бур’янів, що з’являються з високоякісної сталі.
- Ця модель рекомендована для використання на ділянках до 300 м2 з максимальною широтою захоплення 30 см за один прохід.
- Надійність і витривалість мотора дозволяють використовувати апарат для максимального навантаження протягом тривалого часу.
- Тристуденне регулювання висоти стрибання дає змогу налаштувати оптимальний рівень різа на певній ділянці.
- Вмістний контейнер для збирання трави на 30 літрів сприяє тривалій безперебійній роботі апарата.
- Машина обладнана довгою складною ручкою, це надає додаткове зручності, як при транспортуванні, так і при збереженні в обмеженому просторі.
- Спеціальні затискачі для фіксації кабелю перешкоджають його зношенню під час праці.
Застосування газонокосарки Кентавр ЕГК-1432д
Кентавр ЕГК-1432д - Завдяки практичній думці садівники та дачники закупляють обладнання в міському середовищі для ощаджувальних придомових зелених територіїв. Відмінна німецька якість, надійність і доступність ціни - Основні переваги для вибору даної моделі.
Комплектація Кентавр ЕГК-1432д:
- Електрична газонокосарка Кентавр ЕГК-1432д
- Травоборник
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс, Выброс в травосборник |
| Высота скашивания | 55 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 320 мм |
| Объем травосборника | 35 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 305 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 3450 об/мин |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴











