Інкубатор Квочка МІ-30-1, Львів
Побутовий інкубатор «Квочка МІ-30-1» оснащений сучасним електронним терморегулятором.
Побутовий інкубатор Квочка МІ-30-1 характеризується високою якістю, відносно низькою вартістю і невеликими розмірами.
Цей інкубатор поєднує простоту використання, високу продуктивність і виняткову надійність.
Побутовий інкубатор Квочка МІ-30-1 забезпечений інструментами контролю, необхідними для успішної інкубації: електронним регулятором температури, легким в обслуговуванні ламповим нагрівачем.
Побутові інкубатори даного типу дозволяють інкубувати яйця всіх видів домашньої птиці і не тільки - в них виводять пташенят японських перепелів , екзотичних і співочих птахів.
Використовуються ці прилади в закритих приміщеннях з опаленням при нормальних кліматичних умовах , коли температура повітря коливається в межах +15 ° - + 35 ° С. Щоб було зручно транспортувати , інкубатор має упаковку з пластмасовою ручкою. На бічній стороні самої упаковки можна побачити товарний знак і фірмовий логотип.
Відрегульовані інкубатори « Квочка » в умовах лабораторії на температуру від 37,7 ° C до 38,3 ° C .
Зроблений з пресованого, формованого пінопласту, що дозволяє утримувати тепло і підтримувати постійну температуру
Tехнічні характеристики
- Характеристика
- Перевертання яєць - ручне
- Живлення від мережі, В - 220
- Споживана потужність, Вт, не більше - 30
- Діапазон регулювання температури, ° С - 37,7 — 38,3
- Підтримка температури автоматична
- Точність автоматичної підтримки температури, ° C - 0,25
- Габаритні розміри, мм - 470х470х225
- Маса, кг, не більше - 2,5
- Тип терморегулятора - електронний
- Тип нагрівача - ламповий
Місткість яєць
- Курячих - до 70
- Гусячих - до 36
- Качиних - до 40
- Iндичих - до 40
- Японських перепелів - до 200
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СОВЕК |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пенопласт |
| Нагревательный элемент | Ламповый |
| Переворот яиц | Ручной |
| Воздухообмен | Естественный |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Точность автоматического поддержания температуры | 0.25 град. |
| Средняя вместимость яиц | |
| Индюшиные яйца | 40 шт |
| Гусиные яйца | 36 шт |
| Утиные яйца | 40 шт |
| Куриные яйца | 70 шт |
| Перепелиные яйца | 200 шт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 225 мм |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Цена: 2 300 ₴


