Опис
Садовий ручний інструмент секатор YATO YT-8801 зарекомендував себе як якісний і надійний з відмінними робочими характеристиками, який з легкістю зможе виконати практично будь-яке поставлене перед ним завданням. YATO YT-8801 має продуману конструкцію, загальною довжиною в 220 мм і вагою всього 0,25 кг. Запасу міцності і гостроти лез зі зносостійкої і довговічною стали вистачить для зрізу гілок діаметром до 25 мм, тому така модель підійде як для догляду за рослинами, так і для збору врожаю. Варто звернути увагу на ергономічні ручки секатора зі сталевою основою і покриттям протиковзким матеріалом для більшої безпеки, а також покриття верхнього леза YATO YT-8801 тефлоном, що перешкоджає прилипанню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.25 кг |
| Общая длина | 220 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
- Цена: 450 ₴


