Секатор YATO призначений для обрізання сухих і живих гілок під будь-яким кутом із максимальним діаметром зрізу — 15 мм.
Виготовлений із неіржавкої сталі. Ергономічна ручка покрита нековзним матеріалом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.21 кг |
| Общая длина | 205 мм |
| Максимальный диаметр реза | 15 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴


