Опис
• призначений для точного та чистого мокрого різання;
• сегмент висотою 10 мм збільшує термін служби диска;
• зменшений поперечний переріз дозволяє різати швидше та точніше, без сколів ріжучих кромок та з меншим навантаженням на шліфувальну машину;
• сегмент з оптимально підібраною твердістю кобальту та відібраних промислових алмазних гранул класу A;
• дуже швидке, якісне різання;
• легке пряме різання за допомогою кутової шліфувальної машини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Материал круга | Алмаз |
| Обработка материала | Керамогранит, Плитка, Мрамор, Гранит, Керамика |
| Назначение | Отрезной |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴




