Круг для точилки Vorel 08875 200*32*30 мм — це заточувальний абразивний диск, за допомогою якого підтримується робота ріжучого інструменту. Чим грамотніше підібраний витратний матеріал, тим продуктивніше та ефективніше будуть проводитися маніпуляції з металом. Вибираючи виріб, важливо враховувати те, з яким інструментом працюватиме майстер, і на якому типі обладнання використовуватиметься точильний круг. Якісний круг — це абразивний інструмент, що складається з зерен дрібної фракції, зцементованих між собою в'яжучою речовиною.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внутренний | 32 мм |
| Диаметр внешний | 200 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Обработка материала | Металл |
| Назначение | Шлифовальный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴


