УВАГА! У картері ДВЗ (двигуна внутрішнього згоряння) не залито мастило! ПЕРЕД ЗАПУСКОМ ПЕРЕВІРТЕ І ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАЛИЙТЕ МАСТИЛО! Кількість та сорт прописані в інструкції з користування (інструкції з експлуатації)
Мотопомпа 7.5л.с. Hmax 30м Qmax 35м³/ч (4-ох тактний) AQUATICA (772531)
Галузь застосування
- Полив
- Рибне господарство
- Басейн
- Миюча промисловість
Насосна частина
- Корпус: алюмінієвий сплав
- Робоче колесо: чавун з антикорозійним покриттям
- Дифузор: чавун з антикорозійним покриттям
Двигун внутрішнього згоряння
- Тип двигуна: одноциліндровий чотиритактний бензиновий, повітряного охолодження
- Номінальна потужність: 7.5 к.с.
- Робочий об'єм двигуна: 196 куб. см
- Максимальні обороти колінчастого вала 3600 об/хв
- Система запалювання: Електронна (TCI)
Умови застосування
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40 °C Максимальна температура рідини: +40 ° C
- Максимальна висота всмоктування: до 7 м/(120 сек)
- Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
- Водневий показник води (рН): 6.5 - 8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/куб.м
- Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців
Комплектація
- Прокладка ущільнювальна
- Затиск (хомут)
- З'єднувальний патрубок
- Фільтр грубої очистки
- Інструкція
Переваги
- Посилена рама забезпечує міцність і надійність 4-х тактний одноциліндровий двигун внутрішнього згорання
- Покращена герметизація за рахунок спеціального торцевого ущільнення
- Ергономічна ручка стартера для більш зручного запуску
- Висока продуктивність
- Економічність
- Обладнана системою захисту від недостатнього рівня масла "OIL ALERT"; яка відключить запалювання двигуна внутр. згоряння (ДВЗ) при аварійно низькому (малому) рівні масла в картері ДВС або при повній відсутності масла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Максимальная пропускная способность | 35 куб. м/час |
| Максимальная температура окружающей среды | 45 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 30 м |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода, Техническая вода, Питательная вода |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики привода | |
| Емкость системы смазки | 0.6 л |
| Расход топлива | 0.36 л/ч |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Мощность двигателя | 5.5 кВт |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 395 мм |
| Ширина | 467 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 550 ₴









