Характеристики Grunhelm GS-5200M Professional Бензопила ланцюгова
- Виробник Grunhelm
- Країна походження Китай
- Гарантія 2 роки
- Тип харчування бензин
- потужність 3300 Вт
- Об'єм двигуна 52 см3
- довжина шини 45 см
- крок ланцюга 0.325
- Обсяг паливного бака 0.55 л
- Обсяг масляного бака 0.26 л
- Характеристики ланцюга 18 "- крок 0,325" / товщина 0,058 "/ 72 зуба
- Гальмо ланцюга Так
- Клас інструменту побутовий
- Вага 5.8 кг
Особливості
- Ударостійкий корпус з магнієвого сплаву
- Праймер для легкого запуску
- Вікно для контролю рівня палива
- Хромований циліндр для тривалої експлуатації
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Автоматична змащення ланцюга
Комплектація
- Бензопила ланцюгова 1 шт
- шина 1 шт
- ланцюг 1 шт
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Штрих код:6906529695816
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.2 кг |
| Длина шины | 45 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 8500 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴


