У комплект входить:
- Ремінь на два плеча
- Фільтр
- Телескопічна алюмінієва трубка 75-110 см
- Шланг на фітингу
- Насадки - 4 шт.
- Зарядний пристрій
- Підкладка під спину
- Гарантійний талон
Характеристики:
- Тип - Акумуляторний
- Напруга аккумулятора, В - 12
- Ємність , А*год - 12
- Об'єм баку, л - 12
- Робочий тиск, бар - 5.5
- Число обертів , об/хв - 3300-3600
- Година роботи , год - 3-6
- Тип помпи - діафрагмова
- Радіус обприскування , м - 2-4
- Ударостійкий корпус - Так
- Індикатор рівня заряду - Так
- Регулювання витрат суміші - Так
- Тривала робота без додаткової зарядки
- Регулювання тривалості телескопічної труби
- Спеціальна підкладка для комфортної роботи
- Вага , кг - 5
- Гарантія , міс - 36
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Длина шланга | 190 см |
| Общий вес | 5 кг |
| Цвет | Красный |
| Максимальная температура распыляемой жидкости | 35 град. |
| Объем бака | 12 л |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Состояние | Новое |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Продолжительность автономной работы | 6 час |
Информация для заказа
- Цена: 2 358 ₴







