Ключ трубний Polax з двокомпонентною рукояткою застосовується для роботи з трубами, водопровідними та газовими системами, різьбовими з'єднаннями, для загвинчування гайок та болтів під час слюсарних, сантехнічних, демонтажних, ремонтних операцій. Трубні ключі Polax надійні у використанні та довговічні. Наявність ергономічної рукоятки сприяє комфортній, не стомлюючій та безпечній роботі. Інструмент виготовлений з високоякісної інструментальної сталі, яка не піддається корозії та деформації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Длина инструмента | 250 мм |
| Максимальная ширина захвата | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | трубный ключ с самозахватом |
| Размер min | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Зажимное усилие | 210 H*m |
| Размер max | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴







