Пристрій, що використовується для обрізки гілок і маленьких сучків, що нагадує секатори з дуже довгими ручками. Це найбільший тип ручного садового різального інструменту. Найчастіше гілкорізи призначені для використання обома руками. Ручки гілкорізів досягають у довжину від 40 до 80 см, завдяки чому під час роботи з інструментом виникає сильний механізм важеля. Довгі ручки дозволяють дістати до верхніх гілок дерева.
- Вага садового інструменту: 1239 г
- Діаметр різання: 40 мм
- Довжина виробу: 820 мм
- Довжина леза: 90 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.239 кг |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Общая длина | 820 мм |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴




