Пристрій, що використовується для обрізки гілок і маленьких сучків, що нагадує секатори з дуже довгими ручками. Це найбільший тип ручного садового різального інструменту. Найчастіше гілкорізи призначені для використання обома руками. Ручки гілкорізів досягають у довжину від 40 до 80 см, завдяки чому під час роботи з інструментом виникає сильний механізм важеля. Довгі ручки дозволяють дістати до верхніх гілок дерева.
- Вага садового інструменту: 600 г
- Діаметр різання: 30 мм
- Довжина виробу: 400 мм
- Довжина леза: 70 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.6 кг |
| Общая длина | 400 мм |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴





