Акумулятор Outdo 7Ah-12V YTX7A-BS MF (FA) L+
- Місткість, Ah: 7
- Країна виробник: Китай
- Полярність: "+" ліворуч, L+
- Довжина, мм.: 150
- Ширина, мм.: 87
- Висота, мм.: 94
- Виконання: Необслуговуваний
- Призначення: Мото техніка
- Напруга, В: 12
- Технологія акумулятора: AGM
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUTDO |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип мототехники | Мопед, Мотороллер, Квадроцикл, Скутер, Мотоцикл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 94 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴



