- Країна виробник Китай
- Тип корпусу Європейський
- Полярність "+" праворуч, R+
- Довжина, мм. 113
- Ширина, мм. 70
- Висота, мм. 85
- Гарантія, міс. 12
- Артикул HCOG-4-1
- Бренд Outdo
- Ємність, Ah 4
- Виконання Необслуговуваний
- Призначення Мото техніка
- Напруга, 12
- Технологія акумулятора AGM
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUTDO |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип мототехники | Мопед, Мотороллер, Скутер, Мотоцикл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴



