Акумулятор Outdo 2,3Ah-12V YTR4A-BS (GEL) R+
- Місткість, Ah: 2.3
- Країна виробник: Китай
- Полярність: "+" праворуч, R+
- Довжина, мм.: 114
- Ширина, мм.: 49
- Висота, мм.: 87
- Виконання: Необслуговуваний
- Призначення: Мото техніка
- Напруга, В: 12
- Технологія акумулятора: GEL
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUTDO |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 2.3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип мототехники | Мопед, Мотороллер, Скутер, Мотоцикл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87 мм |
| Длина | 114 мм |
| Ширина | 49 мм |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴



