Опис Електрокоса Кентавр СК-1638Е (116595)
Електрокоса СК-1638 — це ручний моторизований виріб із верхнім розташуванням електродвигуна, призначений: для скошування трави на невеликих площах; для скошування трави в незручній для роботи колісною газонокосаркою місцевості — біля дерев, кущів, парканів, стовбурів або на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами; для зрізання очерету, бур'янів і кущів, діаметр стовбурів не перевищує 20 мм.
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій ці вироби мають оптимальні робочі характеристики, а також вирізняються довговічністю і зносостійкістю основних частин і деталей. Висока потужність. Низький рівень вібрації. Прямий вал. Суцільна посилена штанга Зручні велосипедного типу ручки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 380 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.2 кг |
| Длина | 1930 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
- Цена: 3 098 ₴





