Опис Електрокоса Кентавр СК-1438Е (116596)
Електрокоса Кентавр СК-1438Е — це ручний моторизований виріб із верхнім розташуванням електродвигуна, який є: для розміщення трави на невеликих площах; для розташування трави в незручних для роботи колісної газонокосаркової місцевості — біля дерев, кущів, парканів, стовбурів або на місцевості, має нерівний рельєф зі схилами; для зрізання очерету, бур'янів і кущів, діаметр стовбурів залишається потрібним 20 мм.
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій, ці вироби мають оптимальні робочі характеристики, а також вирізняються довговічністю і зносостійкістю основних частин і деталей.
За своєю конструкцією електрокоси належать до простих класичних механізмів (електричний двигун, вал, конічний редуктор, шпиндель зі встановленим на ньому ножем або шпулею з волосінню). Принцип дії виробу дуже простий: обертальний рух від електродвигуна передається на вал.
Конічний редуктор здійснює механічне передавання крутного моменту від валу на шпиндель і піднявши зовнішні краї ножа або шпулі з волосінню. Простота пристрою електрокоси є чинником надійності, забезпечує її безвідмовну роботу в різних умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 380 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Длина | 920 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип рукоятки | D-образная (кольцевая) |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
- Цена: 2 900 ₴




