Опис апарата зварювального NOWA W300
Апарат NOWA W300 призначений для ручного дугового зварювання покритим електродом, може широко застосовуватися для зварювання вуглецевої сталі, нержавійної сталі й різних сплавів, для проведення будівельних, ремонтних і монтажних робіт. Завдяки високій потужності апарат забезпечує сильну і стабільну дугу.
Відмітною якістю апарату NOWA є легкість налаштування зварювального режиму навіть за невеликого досвіду зварника.
Вбудовані функції:
Гарячий старт (HOT START) автоматично збільшує зварювальний струм у момент торкання електродом зварюваної поверхні, що дає змогу швидко запалити дугу та почати зварювання.
Апарат адаптований до українських умов експлуатації, має захист від перегріву і призначений для роботи в мережах із падінням напруги живлення до 160 В.
Комплект постачання:
1. Зварювальний апарат із кабелем електроживлення та ременем для перенесення.
2. Зварювальний кабель із затискачем «Маса».
3. Зварювальний кабель з електродотримачем.
4. Посібник з експлуатації.
Особливості моделі NOWA W300:
- гарячий старт;
- захист від перегріву;
- захист від перевантаження;
- робота при низькій напрузі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NOWA |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.1 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 88 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Номинальный сварочный ток | 300 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 2 000 ₴










