Зварювальна маска хамелеон FORTE MC-950 - це відмінна маска високої якості, яка захистить зір зварювальника під час роботи, а спеціальна форма маски дозволяє ефективно захистити обличчя та шию зварювальника від бризок гарячого металу. Ця модель має автоматичний світловий фільтр типу "хамелеон". В основі роботи даного фільтра лежать рідкокристалічні поляризаційні плівки. Система живлення зварювальної маски FORTE MC-950 комбінована: вбудований акумулятор працює у парі із сонячним елементом.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Надійний захист очей
- Захист обличчя та шиї від бризок
- Термостійкий матеріал маски
- Ергономічний дизайн
- Невелика вага
- Підходить для всіх видів зварювання
- Автоматичне включення
- Комбіноване харчування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Зварювальна маска хамелеон FORTE MC-950
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Питание маски | Фотоэлемент |
| Защита от излучения | Ультрафиолетового, Инфракрасного |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 16 |
| Максимальная температура хранения | 70 град. |
| Минимальная температура хранения | -20 град. |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 90 мм |
| Ширина смотрового окна | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴


