Багатофункціональна зернова сівалка FORTE SD-8B з ящиком для добрив від компанії Форте.
Використовується як причіпне устаткування до мотоблоків потужністю від 6 к. с. Сівалка зернова FORTE SD-8B восьми рядна з бункером для добрив і глибиною посіву від 5 до 10 см з міжряддям від 15 до 30 см.
Сівалка призначена для рядового посіву насіння зернових культур (ячмінь, овес, пшениця, жито), зернобобових культур (горох, сочевиця, боби, квасоля, і тп.) 3 одночасним внесенням мінеральних добрив. Бункер для насіння закритого типу.
Комплектується дисковими сошниками, висіваючим апаратом, сім'япроводами. Сівалка використовується тільки після передпосівної обробки ґрунту для досягнення максимального результату.
Характеристики:
- Глибина висаджування 50-100 мм
- Додатково Регулювання ширини міжряддя та глибини посадки ящик для добрив
- Місткість бункера 20-25 кг
- Кількість рядів 8
- Міжряддя 150-300 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Глубина внедрения семян | 50 мм |
| Количество обрабатываемых одновременно рядов | 8 |
| Объем семенного бункера | 25 л |
| Ширина захвата | 11000 см |
| Ширина междурядий | 30 см |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 35 кг |
- Цена: 20 500 ₴


