Сівалка зернова SD-6В шестирядна, з ящиком для добрив Forte Сівалка зернова SD-6В Forte, призначена для висіву насіння зернових культур і використовується в мотоблоках потужністю від 6 л. с. За допомогою сівалки можна висадити овес, горох, пшеницю, ячмінь, жито, гречку, просо та інші культури. Ширину між рядками та глибину посадки можна регулювати.
Характеристики:
- Глибина висаджування 50-100 мм
- Додатково Регулювання ширини міжряддя та глибини посадки ящик для добрив
- Місткість бункера 20-25 кг
- Кількість рядів 6
- Міжряддя 150-300 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Глубина внедрения семян | 50 мм |
| Количество обрабатываемых одновременно рядов | 6 |
| Объем семенного бункера | 25 л |
| Ширина захвата | 11000 см |
| Ширина междурядий | 30 см |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 14 700 ₴





