

Свердло по металу східчасте HSS-TiN титанове зі спіральною канавкою Ø4-32, шаг 2мм (блістер) SIGMA
- В наличии
- Код: 1183081
545 ₴
Свердло по металу східчасте HSS-TiN титанове зі спіральною канавкою Ø4-32, шаг 2мм (блістер) SIGMA (1183081) призначене для поетапного отримання отворів різного діаметру без перестановки ріжучого інструменту в листових, тонкостінних металевих та пластикових конструкціях і заготовках товщиною до 4 мм. При роботі рекомендується використання змащувально-охолоджуючих рідин. Свердло має східчасту структуру, де кожна наступна сходинка відрізняється підвищеним розміром, що дозволяє постійно змінювати діаметр отвору, не зупиняючи роботу. Різноманітність діапазонів і кількість сходинок дозволяє вирішувати будь-які завдання в лічені хвилини. На кожній сходинці свердла є маркування діаметра.
Особливості:
- Ідеальні для роботи по тонколистовим матеріалами
- Не призводять до деформації листа
- Висока ефективність при свердлінні отворів великого діаметру Звільняють від необхідності безперервно міняти свердла Довговічність
- Універсальність
- Кут заточування 118°
- Твердість різальних крайок 60-61HRC
- Покриття нітридом титану підвищує стійкість ріжучої кромки на максимально довгий термін
- Ріжучі кромки сприяють створенню відмінної геометрії отвору Хвостовик циліндричний з тригранним фрезеруванням для кращого утримання в патроні і запобігання прогортанню Спіральна ріжуча кромка забезпечує м’яке і плавне свердління, має підвищену ріжучу здатність
- Безшумне і швидке свердління Краще відведення стружки із зони свердління
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Диаметр | 4 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Шаг ступенчатого сверла | 2 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ступенчатое сверло |
| Тип хвостовика | Трехгранный |
- Цена: 545 ₴


