Гумова ємність високої міцності та призначена для будь-яких господарських та будівельних робіт. Зроблена з перероблених гуми та каучуку. Товсті рукоятки зручні у використанні та прослужать Вам дуже довго. Максимально ударостійка та зносостійка. Завдяки формі та застосуванню у складі спеціальних компонентів – легко очищається.
Переваги:
- Протиударна
- Посилена.
- Стійка до УФ променів.
- Зручні заокруглені ручки.
- Армована (поліамідними та капроновими волокнами)
- Стійка до екстремальних температур.
- Легка для очищення.
- Міцна та надійна
- Гнучка. Переноситься однією рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Red Hat |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 18 см |
| Длина | 34 см |
| Диаметр | 30 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Мерная шкала | Да |
| Объем | 16 л |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Ведро без крышки |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 34 см |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴



